Cena od: 220 PLN / 1 dzień Ten dwupoziomowy apartament jest usytuowany w Kaliszu, 500 metrów od Głównego Rynku i 600 metrów od galerii sztuki BWA. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Obiekt dzieli 3,6 km od Kalisz Areny.
W naszej ofercie m.in.: pokoje dla niepalących, codzienne sprzątanie, bezpłatne WiFi, WiFi, prasa do spodni, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, bezpłatny parking, parking na miejscu, usługa prasowania, dostęp do Internetu, pralnia chemiczna, WiFi dostępne w całym obiekcie, ogrzewanie, zwierzęta domowe są akceptowane, obsługa pokoju, całkowity zakaz palenia, pokoje rodzinne, parking, restauracja.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 12:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.
Kalisz to miasto w województwie wielkopolskim nad rzeką Prosną. Kalisz jest historyczną stolicą Wielkopolski.
Kalisz to ośrodek przemysłu lotniczego (np. Pratt & Whitney Kalisz), przemysłu włókienniczego (np. Big Star) czy spożywczego (np. Winiary czy Colian). W mieście znajduje się także podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
Kalisz znajduje na Wysoczyźnie Kaliskiej i jest największym miastem które leży na Nizinie Południowowielkopolskiej. Na terenie wzgórza Rodzinnych Ogródków Działkowych w Kaliszu znajduje się najwyżej położony punkt miasta - "Dziewiarz" (151 m.n.p.m.). Najniższym zaś punktem jest brzeg Kanału Bernardyńskiego.
Pierwsze wzmianki o Kaliszu odnotowano w 158 roku, kiedy to Klaudiusz Ptolemeusz wspomniał o miejscowości "Kalisia", w latach 850-860 stworzono gród na Zawodziu, a w roku 1106 gród opanowuje Bolesław III Krzywousty. Około roku 1257 Kaliszowi został przyznany przywilej lokacyjny przez Bolesława Pobożnego, a w 1282 roku potwierdzono nadanie miastu praw miejskich przez Przemysła II.
W Kaliszu znajduje się wiele ciekawych zabytków, są wśród nich obiekty takie jak np. dawny zespół klasztorny kanoników luterańskich przy ulicy Kanonickiej, franciszkański zespół klasztorny na ulicy Sukienniczej 7, pobernardyński zespół klasztorny (obecnie jezuicki) przy ulicy Stawiszyńskiej 2, kościół św. Gotarda, bazylika kolegiacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, pojezuicki kościół św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa, cerkiew prawosławna Świętych Apostołów Piotra i Pawła, zespół cmentarzy, Pałac Komisji Województwa Kaliskiego, Ratusz z 1924 roku na Rynku Głównym, Pałac Trybunalski, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, rogatka wrocławska, wieża ciśnień, fragmenty murów miejskich, budynki mieszkalne czy zespoły dworskie.
Kluby sportowe Kalisza to np. MKS Kalisz (klub siatkówki, piłki ręcznej, lekkoatletyka), Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie (kolarstwo, wioślarstwo, kajakarstwo), Klub Rugby czy Pierwszy Kaliski Klub Sportowy.
Na terenie miasta znajdują się trzy muzea: Muzeum im. G. J. Osiakowskich, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej i Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza.
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: bestnocleg.pl
Strona abi-noclegi.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce.OK